Başkanın Mesajı

Değerli sektör arkadaşlarım kıymetli dernek üyeleri, İşitme Profesyonelleri Derneği’nde 2017 yılında Sayın Alim Erken öncülüğü ve kurucu başkanlığında, kurucu üye ve başkan yardımcısı olarak görev aldım.

Kurulduğu günden beri üyesi olmaktan gurur duyduğum derneğimize 11.11.2023 tarihinde yapılan genel kurulda oy çokluğuyla başkan seçilerek bu bayrağı Sayın Alim Erken’den devraldım.

Yeni yönetim döneminde de İşitme Profesyonelleri Derneği’nin kuruluş felsefesi ve kuruluş amacından sapmadan aynı çizgide ortak akıl ile sektörün güvencesi olmaya devam edeceğimizi yönetim adına beyan ederim.

Yapılan genel kurul toplantısında kurucu başkanımız Sayın Alim Erken’e yönetim kurulu tarafından onursal başkanlık takdir ve teklif edilmiş, başkanımız da kabul ederek bizleri mutlu etmiştir.

Ayrıca yeni dönemde de kendisi bizleri yalnız bırakmayarak genel sekreter görevi ile bize destek olmaya devam edecektir. Bu vesile ile kendisine ve önceki dönemlerde gerek yönetim kurulu gerek danışma kurulunda görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Yeni dönemde görev olacak tüm arkadaşlarıma da başarılar dilerim.

Ayrıca siz değerli üyelerden de fikirleriniz, eleştirileriniz, önerileriniz ve taleplerinizle katılımcı olarak bize destek vermenizi rica ederim.

Hepimiz aynı gemide olduğumuza göre, ortak akılla hareket ederek hakkaniyet çerçevesinde, sektöre katkı sağlayacak, sektörü geliştirecek adımları beraberce atacağımıza ben yürekten inanıyorum.

Beni bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum, sevgi ve saygıyla.

 

İşitme Profesyonelleri Derneği Başkanı

Çağlar Bitir