SEKTÖREL BAKIŞ Sempozyum Daveti

SEMPOZYUMA DAVET

Değerli İşitme Sağlığı Ailesi,

İşitme sağlığı konusunda emek harcayan hekim, odyolog, odyometrist, işitme merkezleri ve rehabilitasyon merkezleri olarak hepimiz işitme sağlığı ailesini oluşturan zincirin ayrılamaz halkalarıyız…

Ailenin güçlü olabilmesi ancak üyelerinin birbirlerine destek olarak güç birliği yapmalarıyla mümkündür. Bu güç birliği, işitme sağlığı konusunda desteğe ihtiyacı olan hastalar için son derece önemli ve vazgeçilmezdir. Tüm halkaların birbirine el vermesi, bilgi vermesi, eğitim vermesi ile aslında çoğu ortak olan sorunlarımıza daha kolay çözümler üretebiliriz.

İyi işiten ve işitme sorununu çözdüğünü düşünen kullanıcı İŞİTME SAĞLIĞI AİLESİ’nin anahtarı konumundadır. Bu çözümün ortaya konulması ancak hepimizin üzerine düşen görevi düzgün, etik, ilkeli ve koordinasyonlu olarak yapmamız ile mümkündür.

İşitme merkezlerinin yeni nesil sorumluları olacak olan sevgili öğrenciler, bu sempozyum sizlerin gelecek planlarınızı yapmanızda rehber olarak hafızalarınızda yer alacak ve geleceğinizi planlamanıza yardımcı olacaktır.

İş arayışı içinde olan mezunlar, bu sempozyum sektörü analiz ederek sizlere yeni ufuklar açacaktır.

İşitme merkezlerinin değerli çalışanları, bu sempozyumda yalnız olmadığınızı, çabanızın, heyecanınızın ve sorunların ortak olduğunu görecek ve ortak sinerji ile kendinizi daha motive olmuş hissedeceksiniz.

Öğrenmenin sonu yok felsefesi ile mesleğimize yeni bakış açıları kazandıracak olan paylaşımlar için tüm aileyi bu sempozyumda görmekten onur duyacağız.

www.sektorelbakis.com

Alim ERKEN
İŞİTME PROFESYONELLERİ DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI